نقاشی ساختمان پارسیان اسلایدر1
نصب و فروش کاغذ دیواری اسلایدر
نقاشی ساختمان پارسیان اسلایدر2

مراحل نقاشی ساختمان

مراحل نقاشی ساختمان

قبل از شروع به نقاشی ساختمان محل مورد نظر ابتدا باید به نکاتی توجه کنید .
در ابتدا باید رنگ مناسبی پیدا کنید و برای این کار باید فاکتور های مختلفی از جمله میزان نور و روشنایی محل ، نوع و رنگ دکوراسیون ، ارتفاع سقف ها ، اندازه اتاق ها ، سلیقه ی مشتری و … را در نظر بگیرید . برای انتخاب رنگ در نقاشی ساختمان ابتدا باید با تاثیر رنگ ها در محیط و رنگ های مناسب برای هر محل آشنا شوید که در این مورد می توانید مقاله ی تاثیر رنگ ها درنقاشی ساختمان و فضاهای مختلف را مطالعه کنید .

مراحل نقاشی ساختمان
پس از انتخاب رنگ یا رنگ های مورد نظر باید خانه و یا هر محل دیگری که قرار است رنگ آمیزی شود را آماده کنیم. بدین معنی که دیوار های مورد نظر را کاملا تمیز کنیم اگر دیوار قابل شستشو بود با آب و دستمال و اگر غیر قابل شستشو است با یک برس آن را گردگیری کنید .

برای لکه گیری دیوار ها از گچ و کاردک برای این کار استفاده کنید و در هر مرحله با کاردک سطح مورد نظر را صاف کرده تا قبل از خشک شدن گچ از موج دار شدن و ناهمواری آن جلوگیری شود. پس از اتمام کار آن محل را با سمباده نرم صیقل داده تا ناصافی ها از بین برود .

بعد از انتخاب نوع رنگ آن را در ظرفی ریخته و طبق دستورالعمل مخصوص به آن غلظت رنگ را درست کنید. با استفاده از قلم مو و یا غلطک شروع به رنگ آمیزی کنید اما باید توجه کنید که جهت آن به یک سمت باشد و در جهت های گوناگون نکشیم .

مراحل نقاشی ساختمان
بهتر است نقاشی ساختمان را از سقف شروع کنیم و دو بار این کار را انجام دهیم یکی در جهت نور اصلی اتاق مثل پنجره ها و دومی در جهت عکس آن .

درها را نیز ابتدا با یک لایه آستری یا بتونه با پایه روغنی بپوشانید و بعد دو لایه رنگ براق و یا نیمه براق بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *