نقاشی ساختمان پارسیان اسلایدر1
نصب و فروش کاغذ دیواری اسلایدر
نقاشی ساختمان پارسیان اسلایدر2

نمونه کارهای کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یا والپیپر (به انگلیسی: Wallpaper) پوشش تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارهای داخلی در ادارات، خانه ها و دیگر ساختمان ها استفاده می شود؛ کاغذ دیواری یکی از جنبه های طراحی داخلی به شمار می آید. این نوع پوشش بیشتر به صورت رول یا به صورت متری فروخته می شود و با چسباندن روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ دیواری ها می توانند ساده (به صورت نقاشی) یا به صورت بافته شده مانند آنگلیپتا) یا با الگوهای گرافیکی ساخته شده باشند.روش های چاپ کاغذ دیواری شامل چاپ سطحی، چاپ به وسیله حکاکی، چاپ سیلک ابریشمی، چاپ به صورت دیجیتالی یا چاپ به وسیله ماشین چاپ چرخشی است.

کاغذ دیواری کاغذ دیواری یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد بیشترین تغییرات در دکوراسیون داخلی منازل و محل کار است. همچنین یکی از پرکاربردترین محصولات در دکوراسیون داخلی به شمار می رود. همانطور که می دانید بیشترین سطحی که در طول روز از فضای داخلی مشاهده می شود، دیوارها هستند؛ بنابراین زیبایی دیوارها اهمیت فراوانی در دکوراسیون داخلی دارد.
طرح های کاغذ دیواری در انواع سبک های دکوراسیون داخلی از جمله سبک کلاسیک ، سبک مدرن ، کاغذ دیواری اسپرت ، کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری گل برجسته و … تولید و به بازار عرضه می شوند. و یکی از پر فروش ترین محصولات دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل به حساب می رود.

 

پوستر های سه بعدی

پوسترهای دیواری سه بعدی یا پوستر کاغذ دیواری روش بسیار سریع برای تغییر دکوراسیون و رسیدن به یک فضای ایده آل در محیط منزل یا کار میباشد. ما بهترین طرح ها و تصاویر را برای پوستر های دیواری با کیفیت بالا ایجاد کرده ایم. پوستر های کاغذ دیواری ما برای تمام دیوار ها با هر شکل و اندازه ای مناسب هستند. شما میتوانید پوستردیواری خود را در هر سایزی سفارش دهید.  برای شما امکاناتی فراهم شده تا بتوانید پوستر دیواری خود را دقیقامطابق ابعاد موردنیاز خود سفارش دهید.با کمی دقت و حوصله راهنمایی های ارائه شده را دنبال کنید تا بتوانید طرح مورد علاقه خود را هرچه بهتر با پوستر های زیبای آسمان نما اتخاب کرده و از خرید خود لذت ببرید.

اطلاعات مورد نیاز سریع

ابعاد پوستر دیواری : سایز پوستر کاملا سفارشی. ابعاد مورد نیاز و دلخواه دیوار خود را (عرض و ارتفاع) به cm تعیین کنید.

کیفیت چاپ : رنگهای استفاده شده از بهترین و مرغوبترین جوهر ها بوده و توسط دستگاه های محبوب کشور ژاپن mutoh انجام شده و دارای کیفیت منحصر به فرد میباشد.

قابلیت شستشو : تمامی کاغذهای ارائه شده قابل شستشو با دستمال یا اسفنج مرطوب و کف میباشند.

تابش نور : مقاومت بسیار بالا و عدم رنگ پریدگی در برابر نورهای مستقیم و نور خورشید

کاربری : مسکونی ، اداری ، تجاری. قابل نصب بر روی دیوار و سقف