نقاشی ساختمان پارسیان اسلایدر1
نصب و فروش کاغذ دیواری اسلایدر
نقاشی ساختمان پارسیان اسلایدر2

نصب کاغذ دیواری | فروش کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری نوعی پوشش تزیینی می باشد که برای پوشش سطوح دیوار های ادارات و منازل به کار می رود. در دکوراسیون منازل و ادارات و دیگر ساختمان ها امروز کمتر کسی پیدا می شود که برای زیبایی خانه خود از نقاشی و انواع رنگ ها استفاده کنند چرا؟ چونکه از تنوع کمتری برخوردار می باشد؛ به همین دلیل استفاده از کاغذ دیواری در شهر و منازل مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار است. تنوع زیاد و بی نظیر کاغذ دیواری ها باعث شده که اکثر مردم به سراغ آن بروند.

نصب کاغذ دیواری

شایان ذکر است که مواد تشکیل دهند برخی از کاغذ دیواری ها از فیبر های سلولوزی و الیاف نساجی می باشد.

نصب کاغذ دیواری

برای نصب کاغذ دیواری مثل رنگ باید زیر سازی آن را آماده کرد؛ مثل پر کردن سوراخ های دیوار و ترک خوردگی های آن تا سطح دیوار کاملاً صاف و یکسان شود؛ تا کاغذ بصورت کامل به دیوار بچسبد و هیچ حبابی زیر آن تشکیل نشود.

کاغذ دیواری ها با توجه به اینکه طرح های متوع و زیادی دارد کاربردهای متفاوتی نیز دارد اکثراً این کاربردها را به سه دسته تقسیم می کنند:

1- کاغذ دیواری پذیرایی

خب این نوع از کاغذ دیواری معمولاً از طرح های به قول معروف سنگین و عام پسند انتخاب می شود. همچنین بعضی ها نیز یکی از دیوار های خانه که معمولا پشت تلویزیون می باشد را فقط از کاغذ دیواری استفاده می کنند؛ که این نیز به زیبایی دکور خانه جلوه خاصی می دهد.

کاغذ دیواری پذیرایی

2- کاغذ دیواری اتاق کودک

این کاغذ ها نیز با توجه به روحیه کودکان و نوجوانان از شخصیت های کارتونی گرفته تا طرح های زیبا ، رنگی ، گرم و دلچسب که تنوع آنها بسیار زیاد می باشد. با توجه به اینکه کودکان آسیب پذیرتر از بزرگتر ها می باشند پس کیفیت و نوع کاغذ دیواری اتاق کودک نیز باید متفاوت باشد و بهتر است قابل شستشو و کاغذی که از مواد شیمیایی کمتری استفاده شده انتخاب گردد.

3-کاغذ دیواری اتاق خواب

در اتاق خواب نیز که کمی خصوصی تر می باشد شما می توانید از طرح های پیشنهادی نصاب با توجه به علاقه و ذائقه خود یک طرح خاص را انتخاب نمایید.

فروش کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها بصورت رول و متری فروخته می شوند. عوامل متعددی در قیمت کاغذ دیواری تاثیر دارد که می توان به نوع و جنس کاغذ دیواری اشاره کرد که قابل شستشو بودن یا نبودن آن نیز روی قیمت آن اثر مستقیم دارد.

همچنین ایرانی و یا خارجی بود کاغذ دیواری ، ساده و یا سه بعدی بودن آن نیز بر روی قیمت آن می افزاید.

کاغذ دیواری سه بعدی نیز قیمت متفاوتی نسبت به سایر کاغذها دارد. چون نصب آن نیاز به دقت زیاد و کافی دارد.

جهت سفارش نصب و خرید کاغذ دیواری با شماره زیر تماس بگیرید.

حسینی

09123157183

فروش کاغذ دیواری

مطالب مرتبط